Grev Wedels Klassiske

Auksjon torsdag 25. mai 2000 kl 20:00

Gamle Logen Store sal

Hansteen, Nils (1855-1912)
Fiskere i havn 1889

Olje på lerret
35x50
Signert og datert nede t.h.: Nils Hansteen 1889

Auksjonert torsdag 25. mai 2000 kl 20:00

Vurdering
NOK 30 000

Tilslag NOK 20 000 med forbehold