Grev Wedels Klassiske

Auksjon torsdag 25. mai 2000 kl 20:00

Gamle Logen Store sal

Sørensen, Jørgen (1861-1894)
Folkeliv på øy 1885

Olje på papir, oppklebet på lerret
37x50
Signert, noe utydelig stedsbestemt og datert nede t.v.: Jørgen Sørensen ...erøen 85.

Auksjonert torsdag 25. mai 2000 kl 20:00

Vurdering
NOK 30 000