Komposisjon 1986
Olje på lerret
61x50
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 86
Vurdering
NOK 40 000–60 000USD 5 000–7 500EUR 4 400–6 700
Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00
Tilslag NOK 65 000
Olje på lerret
61x50
Vurdering