Innlevering pågår
Fokus 1900

Auksjon tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00

Gamle Logen, Strangersalen

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Komposisjon 1986

Olje på lerret
61x50
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 86

Kommer for salg tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00