Katalog
Fokus 1900

Auksjon tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00

Gamle Logen, Strangersalen

Visning 4. - 16. mai.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Lund, Unni (1914-2007)
Fra atelieret

Olje på lerret
85x105
Signert nede t.h.: Unni Lund

Signert på baksiden, på blindrammen: Unni Lund

UTSTILT:

Statens Kunstutstilling: "De grå pantere".

Kommer for salg tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000–40 000 USD 3 800–5 000 EUR 3 300–4 400

Gi forhåndsbud