Auksjon over Klassisk kunst

Auksjon mandag 26. april 1999 kl 18:00

Dahl, Hans (1849-1937)
Brudeferd i Sognefjorden

Olje på lerret
61x110
Signert nede t.v.: Hans Dahl Berlin

Påtegnet med tittel på baksiden.

Auksjonert mandag 26. april 1999 kl 18:00

Tilslag NOK 420 000