Auksjon mandag 26. april 1999 kl 18:00
Reusch, Helga Ring(1865-1944)
Småbarns brudeferd 1893

Olje på lerret
106x81
Signert og datert nede t.h.: Helga Reusch 1893.

Påtegnet med tittel på baksiden.

Høstutstillingen 1894.
Nordisk Kunstutstilling, Lübeck 1895.
Norsk utstilling, Stockholm 1897.
Verdensutstillingen i Paris 1900.
Kunstnernes Hus, Oslo 1932, kat.nr. 231.
Kunstnernes Hus, Oslo 1982, kat.nr. 51.

Vurdering

Auksjonert mandag 26. april 1999 kl 18:00

Tilslag NOK 350 000