Olje på lerret
61x110
Signert nede t.v.: Hans Dahl Berlin
Olje på lerret
61x110
Olje på lerret
106x81
Signert og datert nede t.h.: Helga Reusch 1893.
Olje på papir, oppklebet på plate
34,5x26
Signert nede t.h.: Balke
Olje på lerret
152x222
Signert og datert nede t.v.: HF Gude 1860
Olje på plate
85x67
Signert og datert nede t.h.: Th. Fearnley 1825
Olje på lerret
45x45
Signert og datert nede t.v.: Th Kittelsen 1883.
Fargetresnitt med håndkolorering
Lysmål: 52x33
Signert nede t.h.: Astrup
Olje på lerret
96x83
Signert nede t.h.: Frits Thaulow.
Olje på lerret
47x39
Signert og datert nede t.h.: A. Tidemand. 59.