Auksjon over Klassisk kunst

Auksjon mandag 26. april 1999 kl 18:00

Kittelsen, Theodor (1857-1914)
Interiør med heklende pike 1883

Olje på lerret
45x45
Signert og datert nede t.v.: Th Kittelsen 1883.

Antagelig malt i Paris.

Auksjonert mandag 26. april 1999 kl 18:00

Tilslag NOK 310 000