Fearnley, Thomas(1802-1842)
Jeger i skogslandskap med foss 1825
Olje på plate
85x67
Signert og datert nede t.h.: Th. Fearnley 1825
Vurdering
Auksjonert mandag 26. april 1999 kl 18:00
Tilslag NOK 560 000
Olje på plate
85x67
Vurdering