Auksjon over Klassisk kunst

Auksjon mandag 26. april 1999 kl 18:00

Fearnley, Thomas (1802-1842)
Jeger i skogslandskap med foss 1825

Olje på plate
85x67
Signert og datert nede t.h.: Th. Fearnley 1825

Auksjonert mandag 26. april 1999 kl 18:00

Tilslag NOK 560 000