Auksjon mandag 26. april 1999 kl 18:00
Thaulow, Frits(1847-1906)
Måneskinn

Olje på lerret
96x83
Signert nede t.h.: Frits Thaulow.

Påtegnet med tittel på baksiden.

Vurdering

Auksjonert mandag 26. april 1999 kl 18:00

Tilslag NOK 340 000