Auksjon mandag 26. april 1999 kl 18:00
Tidemand, Adolph(1814-1876)
Besøk hos besteforeldrene 1859

Olje på lerret
47x39
Signert og datert nede t.h.: A. Tidemand. 59.

Vurdering

Auksjonert mandag 26. april 1999 kl 18:00