Auksjon over Moderne Kunst

Auksjon torsdag 10. juni 1999 kl 18:00

Karsten, Ludvig (1876-1926)
Hvilende kvinne 1916

Olje på lerret
82x105
Signert og datert oppe t.v.: Karsten -16

UTSTILT:

Kunstnernes hus, Oslo 1937, kat.nr. 82A.

Auksjonert torsdag 10. juni 1999 kl 18:00

Tilslag NOK 1 200 000