17
Karsten, Ludvig(1876-1926)Hvilende kvinne 1916(1916)
Olje på lerret
82x105
Signert og datert oppe t.v.: Karsten -16
Vurdering
Olje på lerret
82x105
Olje på lerret
100x81
Signert og datert nede t.h.: Per Krohg 1919
Olje på lerret
81x65
Signert og datert nede t.v.: Per Krohg 1928
Olje på plate
92x73
Usignert
Olje på lerret
76x99
Signert og datert nede t.h.: Søren Onsager 1931