Onsager, Søren(1878-1946)
Amerikanerinden 1931
Olje på lerret
76x99
Signert og datert nede t.h.: Søren Onsager 1931
Kunstnernes Hus, Oslo 1932, kat.nr. 208.
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. juni 1999 kl 18:00
Tilslag NOK 300 000
Olje på lerret
76x99
Vurdering