Auksjon over Moderne Kunst

Auksjon torsdag 10. juni 1999 kl 18:00

Onsager, Søren (1878-1946)
Amerikanerinden 1931

Olje på lerret
76x99
Signert og datert nede t.h.: Søren Onsager 1931

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1932, kat.nr. 208.

Auksjonert torsdag 10. juni 1999 kl 18:00

Tilslag NOK 300 000