Auksjon over Moderne Kunst

Auksjon torsdag 10. juni 1999 kl 18:00

Riis, Bendik (1911-1988)
Selvportrett med palett

Olje på plate
92x73
Usignert

Auksjonert torsdag 10. juni 1999 kl 18:00

Tilslag NOK 42 000