Auksjon mandag 22. november 1999 kl 18:00
Dahl, Hans(1849-1937)
Grisen er løs

Olje på lerret
81x147
Signert nede t.v.: Hans-Dahl. Berlin.

Påtegnet med tittel på baksiden samt: Scene von Norwegen.

Vurdering

Auksjonert mandag 22. november 1999 kl 18:00

Tilslag NOK 390 000