Auksjon mandag 22. november 1999 kl 18:00
Thaulow, Frits(1847-1906)
Fransk landsbygate i måneskinn

Olje på lerret
65x81
Signert nede t.h.: Frits Thaulow.

Galerie Georges Petit, Paris 1916.

Vurdering

Auksjonert mandag 22. november 1999 kl 18:00

Tilslag NOK 320 000