Auksjon over Klassisk Kunst

Auksjon mandag 22. november 1999 kl 18:00

Thaulow, Frits (1847-1906)
Fransk landsbygate i måneskinn

Olje på lerret
65x81
Signert nede t.h.: Frits Thaulow.

UTSTILT:

Galerie Georges Petit, Paris 1916.

Auksjonert mandag 22. november 1999 kl 18:00

Tilslag NOK 320 000