27
Dahl, Hans(1849-1937)Grisen er løs
Olje på lerret
81x147
Signert nede t.v.: Hans-Dahl. Berlin.
Vurdering
Olje på lerret
81x147
Olje på lerret
65x81
Signert nede t.h.: Frits Thaulow.
Olje på lerret
120x206
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: Frits Thaulow. Vestre Slidre. August 1888.
Olje på lerret
97x157
Signert nede t.v.: Hans-Dahl.
Olje på lerret
49x63
Signert og datert nede t.h.: H. Gude 1845.
Olje på lerret
Hvert felt: 168x60
Alle signert
Olje på lerret
68x108
Signert og datert nede t.v.: J. Ekenæs 1891.
Olje på lerret
88x78
Signert og datert nede t.v.: HFG. 1875.