Auksjon mandag 22. november 1999 kl 18:00
Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Gammel eik ved Karlsruhe 1875

Olje på lerret
88x78
Signert og datert nede t.v.: HFG. 1875.

Påtegnet med tittel på baksiden: Alte Eiche bei Karlsruhe.

Düsseldorf 1925, kat.nr. 243.

Vurdering

Auksjonert mandag 22. november 1999 kl 18:00

Tilslag NOK 440 000