Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Gammel eik ved Karlsruhe 1875
Olje på lerret
88x78
Signert og datert nede t.v.: HFG. 1875.
Påtegnet med tittel på baksiden: Alte Eiche bei Karlsruhe.
Düsseldorf 1925, kat.nr. 243.
Vurdering
Auksjonert mandag 22. november 1999 kl 18:00
Tilslag NOK 440 000