Auksjon mandag 22. november 1999 kl 18:00
Ekenæs, Jahn(1847-1920)
Klesvask på islagt vann 1891

Olje på lerret
68x108
Signert og datert nede t.v.: J. Ekenæs 1891.

Vurdering

Auksjonert mandag 22. november 1999 kl 18:00

Tilslag NOK 1 600 000