Ekenæs, Jahn(1847-1920)
Klesvask på islagt vann 1891
Olje på lerret
68x108
Signert og datert nede t.v.: J. Ekenæs 1891.
Vurdering
Auksjonert mandag 22. november 1999 kl 18:00
Tilslag NOK 1 600 000
Olje på lerret
68x108
Vurdering