Auksjon over bildende kunst

Auksjon tirsdag 21. november 1995 kl 18:00

Gamle Logen

Johannessen, Jens (1934-)
Hommage à Botticelli

Olje på lerret
60x110
Signert nede t.v.: JJ

Påtegnet med tittel, årstall 1976 og signert på baksiden.

UTSTILT:

Festspillene i Bergen 1976.

Auksjonert tirsdag 21. november 1995 kl 18:00

Tilslag NOK 220 000