Auksjon tirsdag 21. november 1995 kl 18:00
Johannessen, Jens(1934-)
Hommage à Botticelli

Olje på lerret
60x110
Signert nede t.v.: JJ

Påtegnet med tittel, årstall 1976 og signert på baksiden.

Festspillene i Bergen 1976.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 21. november 1995 kl 18:00

Tilslag NOK 220 000