Auksjon over bildende kunst

Auksjon tirsdag 21. november 1995 kl 18:00

Gamle Logen

Johannessen, Jens (1934-)
Spillkort 1973

Olje på lerret
110x90
Signert og datert nede t.v.: JJ 1973

Påtegnet med tittel på baksiden.

Auksjonert tirsdag 21. november 1995 kl 18:00

Tilslag NOK 480 000