Johannessen, Jens(1934-)
Spillkort 1973
Olje på lerret
110x90
Signert og datert nede t.v.: JJ 1973
Påtegnet med tittel på baksiden.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 21. november 1995 kl 18:00
Tilslag NOK 480 000
Olje på lerret
110x90
Vurdering