Nielsen, Amaldus Clarin(1838-1932)
Kystlandskap med folkeliv, måneskinn 1867
Olje på lerret
27x42
Signert og datert nede t.h.: Amaldus Nielsen 1867
Vurdering
NOK 30 000–40 000USD 3 800–5 000EUR 3 300–4 400
Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 19:30
Tilslag NOK 36 000