Innlevering pågår
Klassisk

Auksjon tirsdag 28. mai 2019 kl 19:30

Gamle Logen, Strangersalen

Nielsen, Amaldus Clarin (1838-1932)
Kystlandskap med folkeliv, måneskinn 1867

Olje på lerret
27x42
Signert og datert nede t.h.: Amaldus Nielsen 1867

Kommer for salg tirsdag 28. mai 2019 kl 19:30