Bennetter, Johan Jacob(1822-1904)
Seilskuter i måneskinn 1865
Olje på lerret
55x82
Signert nede t.v.: J: Bennetter. Datert nede t.h.: 1/9 65
Vurdering
NOK 30 000–40 000USD 3 800–5 000EUR 3 300–4 400
Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 19:30
Olje på lerret
55x82
Vurdering