Innlevering pågår
Klassisk

Auksjon tirsdag 28. mai 2019 kl 19:30

Gamle Logen, Strangersalen

Bennetter, Johan Jacob (1822-1904)
Seilskuter i måneskinn 1865

Olje på lerret
55x82
Signert nede t.v.: J: Bennetter. Datert nede t.h.: 1/9 65

Kommer for salg tirsdag 28. mai 2019 kl 19:30