Fine Art Auction

Auksjon tirsdag 1. mars 1994 kl 18:00

Wentzel, Gustav (1859-1927)
Skirenn i Fjelkenbakken, Asker

Olje på lerret
81x161
Signert nede t.h.: Gustav Wentzel

Auksjonert tirsdag 1. mars 1994 kl 18:00

Tilslag NOK 720 000