5
Wentzel, Gustav(1859-1927)Skirenn i Fjelkenbakken, Asker
Olje på lerret
81x161
Signert nede t.h.: Gustav Wentzel
Vurdering
Olje på lerret
81x161
Olje på lerret
93x142
Signert nede t.h.: Axel Ender
Pastell
Lysmål: 71x85
Signert nede t.v.: Frits Thaulow
Olje på lerret
95x126
Signert og datert nede t.v.: K Bergslien Christiania 1870
Olje på lerret
26x36
Usignert
Fargelitografi
Lysmål: 63x46
Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch