Fine Art Auction

Auksjon tirsdag 1. mars 1994 kl 18:00

Ender, Axel (1853-1920)
Sledekjøring på isen

Olje på lerret
93x142
Signert nede t.h.: Axel Ender

Auksjonert tirsdag 1. mars 1994 kl 18:00

Tilslag NOK 330 000