Fine Art Auction

Auksjon tirsdag 1. mars 1994 kl 18:00

Bergslien, Knud (1827-1908)
Kong Sverre i snestorm på Vossefjeldene 1870

Olje på lerret
95x126
Signert og datert nede t.v.: K Bergslien Christiania 1870

UTSTILT:

Norges Jubilæumsutstilling 1914.

Auksjonert tirsdag 1. mars 1994 kl 18:00

Tilslag NOK 240 000