Bergslien, Knud(1827-1908)
Kong Sverre i snestorm på Vossefjeldene 1870
Olje på lerret
95x126
Signert og datert nede t.v.: K Bergslien Christiania 1870
Norges Jubilæumsutstilling 1914.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 1. mars 1994 kl 18:00
Tilslag NOK 240 000