Auksjon tirsdag 1. mars 1994 kl 18:00
Bergslien, Knud(1827-1908)
Kong Sverre i snestorm på Vossefjeldene 1870

Olje på lerret
95x126
Signert og datert nede t.v.: K Bergslien Christiania 1870

Norges Jubilæumsutstilling 1914.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 1. mars 1994 kl 18:00

Tilslag NOK 240 000