Fine Art Auction

Auksjon tirsdag 1. mars 1994 kl 18:00

Ibsen, Henrik (1828-1906)
Landskap med foss og sagbruk 1850

Olje på lerret
26x36
Usignert

Signert på baksiden: Henrik Ibsen
Påtegnet med tekst på baksiden: "Denne Skitse er malet af Digteren Henrik Ibsen, som forærede mig samme i 1850. O. Sæthren."

Auksjonert tirsdag 1. mars 1994 kl 18:00

Tilslag NOK 200 000