Fine Art Auction

Auksjon tirsdag 1. mars 1994 kl 18:00

Munch, Edvard (1863-1944)
Madonna

Fargelitografi
Lysmål: 63x46
Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch

Woll 39.

Auksjonert tirsdag 1. mars 1994 kl 18:00

Tilslag NOK 1 400 000