Krohg, Christian(1852-1925)
Selvportrett ved vinduet
Olje på lerret
93x78
Signert nede t.v.: C Krohg
Påtegnet på baksiden: "C Krohg og bjerken"
Vurdering
Auksjonert tirsdag 7. juni 1994 kl 18:00
Tilslag NOK 370 000
Olje på lerret
93x78
Signert nede t.v.: C Krohg
Vurdering