Auksjon over Klassisk Billedkunst

Auksjon tirsdag 7. juni 1994 kl 18:00

Krohg, Christian (1852-1925)
Selvportrett ved vinduet

Olje på lerret
93x78
Signert nede t.v.: C Krohg

Påtegnet på baksiden: "C Krohg og bjerken"

Auksjonert tirsdag 7. juni 1994 kl 18:00

Tilslag NOK 370 000