Auksjon over Klassisk Billedkunst

Auksjon tirsdag 7. juni 1994 kl 18:00

Sohlberg, Harald (1869-1935)
Den blå benk 1917

Olje på lerret
60x80
Signert og datert nede t.h.: Sohlberg 1917

UTSTILT:

Kunstnernes hus, Oslo 1906, kat.nr. 179.

Auksjonert tirsdag 7. juni 1994 kl 18:00

Tilslag NOK 680 000