16
Krohg, Christian(1852-1925)Selvportrett ved vinduet(1925)
Olje på lerret
93x78
Signert nede t.v.: C Krohg
Vurdering
Olje på lerret
93x78
Signert nede t.v.: C Krohg
Olje på lerret
60x80
Signert og datert nede t.h.: Sohlberg 1917
Olje på lerret
53x67
Signert nede t.h.: EW