Auksjon over Klassisk Billedkunst

Auksjon tirsdag 7. juni 1994 kl 18:00

Werenskiold, Erik (1855-1938)
Seilbåter på Lysakerfjorden. Utsikt mot Bygdøy

Olje på lerret
53x67
Signert nede t.h.: EW

Auksjonert tirsdag 7. juni 1994 kl 18:00

Tilslag NOK 185 000