Auksjon tirsdag 7. juni 1994 kl 18:00
Werenskiold, Erik(1855-1938)
Seilbåter på Lysakerfjorden. Utsikt mot Bygdøy

Olje på lerret
53x67
Signert nede t.h.: EW

Vurdering

Auksjonert tirsdag 7. juni 1994 kl 18:00

Tilslag NOK 185 000