Auksjon over Moderne kunst

Auksjon mandag 17. november 1997 kl 19:15

Johannessen, Jens (1934-)
Hjelmen

Olje på lerret
181x121
Signert nede t.h.: JJ

UTSTILT:

Stavanger og Bergens Kunstforening 1967, kat.nr. 17.

Auksjonert mandag 17. november 1997 kl 19:15

Tilslag NOK 250 000