Auksjon mandag 17. november 1997 kl 19:15
Rian, Johs.(1891-1981)
Kvinne ved speil

Olje på lerret
70x58
Signert nede t.v.: J Rian

Vurdering

Auksjonert mandag 17. november 1997 kl 19:15

Tilslag NOK 90 000