Fokus 1900

Auksjon tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00

Gamle Logen, Strangersalen

Visning 4. - 16. mai.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Skogbunn 1961

Olje på huntonitt-plate
30x58
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 61.

Signert på baksiden av platen: "Jakob".

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1961, kat.nr. 24.

Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00

Vurdering
NOK 60 000 USD 7 500 EUR 6 700