Innlevering pågår
Fokus 1900

Auksjon tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00

Gamle Logen, Strangersalen

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Skogbunn 1961

Olje på huntonitt-plate
30x58
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 61.

Signert på baksiden av platen: "Jakob".

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1961, kat.nr. 24.

Kommer for salg tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00