Auksjon tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00
Skogbunn 1961

Olje på huntonitt-plate
30x58
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 61.

Signert på baksiden av platen: "Jakob".

Kunstnernes Hus, Oslo 1961, kat.nr. 24.

Vurdering
NOK 60 000USD 7 500EUR 6 700

Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00