Katalog
Fokus 1900

Auksjon tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00

Gamle Logen, Strangersalen

Visning 4. - 16. mai.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Picasso, Pablo (1881-1973)
Pigeon au fond gris 1947

Litografi trykket i svart på middels tynt gulhvitt papir
Arket: 32,5x49,5
Signert med rød blyant nede t.v.: Picasso

Nummerert med blyant nede t.h.: 22/50. Datert i platen oppe t.v.: Dimanche 2.2.47.

Bloch 418. Mourlot 64.

Kommer for salg tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00

Vurdering
NOK 50 000 USD 6 300 EUR 5 600

Gi forhåndsbud