Picasso, Pablo(1881-1973)
Pigeon au fond gris 1947
Litografi trykket i svart på middels tynt gulhvitt papir
Arket: 32,5x49,5
Signert med rød blyant nede t.v.: Picasso
Nummerert med blyant nede t.h.: 22/50. Datert i platen oppe t.v.: Dimanche 2.2.47.
Bloch 418. Mourlot 64.
Vurdering
NOK 50 000USD 6 300EUR 5 600
Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00
Tilslag NOK 40 000