Auksjon tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00
Gullvåg, Håkon(1959-)
Nachspiel

Olje på lerret
125x125
Signert nede t.h.: Gullvåg

Signert og datert på baksiden av lerretet: Gullvåg 1999-2000
Påtegnet med tittel på lapp på baksiden, på blindrammen.

Vurdering
NOK 60 000–80 000USD 7 500–10 000EUR 6 700–8 900

Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00