Fokus 1900

Auksjon tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00

Gamle Logen, Strangersalen

Visning 4. - 16. mai.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Gullvåg, Håkon (1959-)
Nachspiel

Olje på lerret
125x125
Signert nede t.h.: Gullvåg

Signert og datert på baksiden av lerretet: Gullvåg 1999-2000
Påtegnet med tittel på lapp på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00

Vurdering
NOK 60 000–80 000 USD 7 500–10 000 EUR 6 700–8 900