Fokus 1900

Auksjon tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00

Gamle Logen, Strangersalen

Visning 4. - 16. mai.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Bleken, Håkon (1929-)
Vårkveld 1999

Olje på lerret
160x150
Signert og datert nede t.h.: Håkon Bleken -99

Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00

Vurdering
NOK 250 000–300 000 USD 31 300–37 500 EUR 27 800–33 300