Bleken, Håkon(1929-)
Vårkveld 1999
Olje på lerret
160x150
Signert og datert nede t.h.: Håkon Bleken -99
Vurdering
NOK 250 000–300 000USD 31 300–37 500EUR 27 800–33 300
Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00
Olje på lerret
160x150
Vurdering