Innlevering pågår
Fokus 1900

Auksjon tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00

Gamle Logen, Strangersalen

Bleken, Håkon (1929-)
Vårkveld 1999

Olje på lerret
160x150
Signert og datert nede t.h.: Håkon Bleken -99

Kommer for salg tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00