Innlevering pågår
Fokus 1900

Auksjon tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00

Gamle Logen, Strangersalen

Munch, Edvard (1863-1944)
Brosjen. Eva Mudocci

Litografi trykket i svart på middels tykt gulhvitt papir
Arket: 802x573 mm Motivet: 690x460 mm
Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch

1903
Woll 244 III.

Kommer for salg tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00