Auksjon tirsdag 28. mai 2019 kl 19:30
Hardy, Heywood(1842-1933)
En fin fangst

Olje på lerret
66x102
Signert nede t.h.: Heywood Hardy.

Påtegnet med tittel på engelsk på lapp fra Richard Green Fine Paintings, 44 Dover Street, London, på baksiden på blindrammen: "A Good Catch". Påtegnet på plakett på rammen med feilaktig fødselsdato: Heywood Hardy, A.R.W.S., R.P.E. 1843 - 1933.

Vurdering
NOK 250 000USD 31 300EUR 27 800

Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 19:30