Innlevering pågår
Klassisk

Auksjon tirsdag 28. mai 2019 kl 19:30

Gamle Logen, Strangersalen

Hardy, Heywood (1842-1933)
En fin fangst

Olje på lerret
66x102
Signert nede t.h.: Heywood Hardy.

Påtegnet med tittel på engelsk på lapp fra Richard Green Fine Paintings, 44 Dover Street, London, på baksiden på blindrammen. Påtegnet på plakett på rammen med feilaktig fødselsdato: Heywood Hardy, A.R.W.S., R.P.E. 1843 - 1933.

Kommer for salg tirsdag 28. mai 2019 kl 19:30