Klassisk

Auksjon tirsdag 28. mai 2019 kl 19:30

Gamle Logen, Strangersalen

Visning 21. - 28. mai.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Hardy, Heywood (1842-1933)
En fin fangst

Olje på lerret
66x102
Signert nede t.h.: Heywood Hardy.

Påtegnet med tittel på engelsk på lapp fra Richard Green Fine Paintings, 44 Dover Street, London, på baksiden på blindrammen: "A Good Catch". Påtegnet på plakett på rammen med feilaktig fødselsdato: Heywood Hardy, A.R.W.S., R.P.E. 1843 - 1933.

Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 19:30

Vurdering
NOK 250 000 USD 31 300 EUR 27 800