Auksjon mandag 17. juni 2019 kl 18:00
Jørgensen, Knut(1937-1991)
Godaften mitt navn er Edvard Munch 1974

Radering, lysmål
61x81
Signert og datert nede t.h.: Knut Jørgensen 1974

Nummerert nede t.v.: 57/100.

Vurdering
NOK 8 000–10 000USD 1 000–1 300EUR 900–1 100

Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Tilslag NOK 6 500