Auksjon, mandag 17. juni kl. 1800

Auksjon mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 11.-17. juni.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Jørgensen, Knut (1937-1991)
Godaften mitt navn er Edvard Munch 1974

Radering, lysmål
61x81
Signert og datert nede t.h.: Knut Jørgensen 1974

Nummerert nede t.v.: 57/100.

Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Vurdering
NOK 8 000–10 000 USD 1 000–1 300 EUR 900–1 100

Tilslag NOK 6 500