Jørgensen, Knut(1937-1991)
Godaften mitt navn er Edvard Munch 1974
Radering, lysmål
61x81
Signert og datert nede t.h.: Knut Jørgensen 1974
Nummerert nede t.v.: 57/100.
Vurdering
NOK 8 000–10 000USD 1 000–1 300EUR 900–1 100
Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00
Tilslag NOK 6 500