Katalog
Auksjon, mandag 17. juni kl. 1800

Auksjon mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 11.-17. juni.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Nerdrum, Odd (1944-)
Turid

Litografi
Motiv: 48x32
Signert nede på midten: Nerdrum.

Nummerert nede t.h.: 110 eks.

Kommer for salg mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Vurdering
NOK 6 000–8 000 USD 800–1 000 EUR 700–900

Gi forhåndsbud