Nerdrum, Odd(1944-)
Turid
Litografi
Motiv: 48x32
Signert nede på midten: Nerdrum.
Nummerert nede t.h.: 110 eks.
Vurdering
NOK 6 000–8 000USD 800–1 000EUR 700–900
Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00
Tilslag NOK 6 000
Litografi
Motiv: 48x32
Nummerert nede t.h.: 110 eks.
Vurdering