Auksjon, mandag 17. juni kl. 1800

Auksjon mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 11.-17. juni.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Fjell, Kai (1907-1989)
Den sunkne by 1979

Akvarell og tusj på papir
Lysmål: 20x29
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell -79

Påtegnet med tittel oppe t.v.

Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Vurdering
NOK 8 000–10 000 USD 1 000–1 300 EUR 900–1 100

Tilslag NOK 8 000