Fjell, Kai(1907-1989)
Den sunkne by 1979
Akvarell og tusj på papir
Lysmål: 20x29
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell -79
Påtegnet med tittel oppe t.v.
Vurdering
NOK 8 000–10 000USD 1 000–1 300EUR 900–1 100
Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00
Tilslag NOK 8 000