Auksjon, mandag 17. juni kl. 1800

Auksjon mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 11.-17. juni.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Fjell, Kai (1907-1989)
De gamle 1982

Akvarell på papir
Lysmål: 20x28
Signert og datert nede t.h.: K. F. 82

Påtegnet med tittel oppe t.v.
Påtegnet nede på arket: "Ser du tusser overalt, du også?"

Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Vurdering
NOK 6 000–8 000 USD 800–1 000 EUR 700–900

Tilslag NOK 6 000