Katalog
Auksjon, mandag 17. juni kl. 1800

Auksjon mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 11.-17. juni.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Widerberg, Frans (1934-2017)
Pike med hund

Litografi
Arket: 61x41 Trykkflate: 58x40
Signert med blyant nede t.v.: Frans W

Påtegnet og nummerert nede t.h.: EA IX
Påtegnet med tittel nede på midten: "Pike M. hund".
Pedersen 294.

Kommer for salg mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Vurdering
NOK 10 000–12 000 USD 1 300–1 500 EUR 1 100–1 300

Gi forhåndsbud