Auksjon mandag 17. juni 2019 kl 18:00
Widerberg, Frans(1934-2017)
Svevere 1982

Akvarell på papir
Arket: 57x76
Dobbeltsignert og datert nede t.v.: Frans Widerberg 30 7 82 FW

Vurdering
NOK 20 000–30 000USD 2 500–3 800EUR 2 200–3 300

Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Tilslag NOK 20 000