Widerberg, Frans(1934-2017)
Svevere 1982
Akvarell på papir
Arket: 57x76
Dobbeltsignert og datert nede t.v.: Frans Widerberg 30 7 82 FW
Vurdering
NOK 20 000–30 000USD 2 500–3 800EUR 2 200–3 300
Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00
Tilslag NOK 20 000