Widerberg, Frans(1934-2017)
Rytter
Litografi
Lysmål: 32x41
Signert med blyant nede t.v.: Frans
Nummerert nede t.h.: 53/85
Vurdering
NOK 5 000–7 000USD 600–900EUR 600–800
Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00
Tilslag NOK 5 000
Litografi
Lysmål: 32x41
Nummerert nede t.h.: 53/85
Vurdering