Auksjon mandag 17. juni 2019 kl 18:00
Widerberg, Frans(1934-2017)
Rytter

Litografi
Lysmål: 32x41
Signert med blyant nede t.v.: Frans

Nummerert nede t.h.: 53/85

Vurdering
NOK 5 000–7 000USD 600–900EUR 600–800

Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Tilslag NOK 5 000