Auksjon, mandag 17. juni kl. 1800

Auksjon mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 11.-17. juni.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Widerberg, Frans (1934-2017)
Rytter

Litografi
Lysmål: 32x41
Signert med blyant nede t.v.: Frans

Nummerert nede t.h.: 53/85

Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Vurdering
NOK 5 000–7 000 USD 600–900 EUR 600–800

Tilslag NOK 5 000