Auksjon mandag 17. juni 2019 kl 18:00
Widerberg, Frans(1934-2017)
Løpende III

Litografi
Arket: 45x32
Signert nede t.v.: Frans W

Nummerert nede t.h.: 47/65
Pedersen 549.

Vurdering
NOK 8 000USD 1 000EUR 900

Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Tilslag NOK 6 000