Katalog
Auksjon, mandag 17. juni kl. 1800

Auksjon mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 11.-17. juni.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Widerberg, Frans (1934-2017)
Løpende III

Litografi
Arket: 45x32
Signert nede t.v.: Frans W

Nummerert nede t.h.: 47/65
Pedersen 549.

Kommer for salg mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Vurdering
NOK 8 000 USD 1 000 EUR 900

Gi forhåndsbud