Widerberg, Frans(1934-2017)
Løpende III
Litografi
Arket: 45x32
Signert nede t.v.: Frans W
Nummerert nede t.h.: 47/65
Pedersen 549.
Vurdering
NOK 8 000USD 1 000EUR 900
Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00
Tilslag NOK 6 000
Litografi
Arket: 45x32
Signert nede t.v.: Frans W
Nummerert nede t.h.: 47/65
Pedersen 549.
Vurdering
NOK 8 000USD 1 000EUR 900